Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Yârenlik” anlamına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca malumat aktarımı karınin değil, aynı zamanda meze karınin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir suni ad kullanarak (nickname) dostça yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanımadığınız gelişigüzel biriyle dokumalabildiği kabilinden başkaca tanıdığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri yoluyla dokumalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız yahut tanımadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve dostça etme için kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseri programlama dilleri kullanılarak yahut anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş sahip olmak karınin yalnızca nickname (suni kişi) yazmak yeterli olurken bazenlarındaysa sohbete temellamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün genel ağ kullanıcıları arasında popüler olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine temellıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki genel ağ kullanıcılarıyla izlence çatlak yüzünü kullanarak yalnızca makaslamaklı, makaslamaklı ve hayaletlü, ünlü ve hayaletlü kabilinden tercihe bağlı olarak dostça etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en popüler olanı kısa süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isminde usa vurma mesajlaşma yazılımıdır. Bir başka popüler chat izlence olan ve internetin söylence yazılımlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları http://camasirhane.name.tr/ http://antrepo.name.tr/ https://kiliswebtasarimseo.name.tr/ https://petshop.name.tr/ https://bilecikyerelhaberler.name.tr/ Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al
https://seokoloji.gen.tr