Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 yılında kurulmuş bir yapılıştur. Poz, pediatri uzmanlarının küresel çapta çocuk sağlamlığı ve hastalıkları mevzularında ortaklaşa iş yapmasını fakatçlamaktadır. IPA, çocuk sağlamlığının gelişmesine ve çocukların sağlamlıklı bir ömür sürdüklerini isteklendirme kılmak bağırsakin çkızılışır. Poz, çocuk sağlamlığı mevzularında uzmanlık, ilmî muayene ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının global çapta ortaklaşa iş yapmasına isteklendirme etmektedir. Poz, çocuk hakları ve sağlamlıklı bir ömür bağırsakin lüzumlu olan ortamların yaratılması mevzularında çkızılışmalar yapmaktadır. önemli sükseya imza atan dü Türk Peder – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu yarıyıl Saksıkanlığını, Iyilik Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Doğrucaörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk sağlamlığı ve hastalıkları mevzularında küresel ortaklaşa iş içre olmasını fakatçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların sağlamlıklı bir ömür sürdüklerini isteklendirme kılmak ve çocuk sağlamlığının gelişmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının uzmanlık, ilmî muayene ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve global çapta ortaklaşa iş yapmasına isteklendirme kılmak bağırsakin çkızılışır. Poz, çocuk sağlamlığı konularındaki ilmî gelişimleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularını izlem değer. Bu bilgileri cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, sağlamlıklı bir ömür bağırsakin lüzumlu olan ortamların yaratılması mevzularında da çkızılışmalar yapmaktadır. Son devrin en önemli mevzularından sığınmacı çocuklar konusunu Iyilik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada makro alkış toplamıştır. Sonuç olarak Poz, çocukların sağlamlıklı ve adil bir ömür bağırsakin lüzumlu olan fiziksel, romanesk ve içtimai ortamların yaratılmasını isteklendirme değer ve bu konulara değgin politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklaşa iş yapmasını ve çocuk sağlamlığı konularındaki son ilmî gelişimleri izlem etmelerini isteklendirme değer. Cihan çapında çocukların sağlamlıklı ve adil bir ömür sürmelerini isteklendirme etmeyi fakatçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri meydanındaki uzmanların ve boşlukştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk sağlamlığı ve hastalıkları mevzularında fen paylaşmasını isteklendirme değer. Poz, pediatri uzmanlarının çocuk sağlamlığı konularındaki son ilmî gelişimleri izlem etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya dönüştürmelerine yardımcı olur.
IPA aynı zamanda çocuk sağlamlığı mevzularında küresel bir düşün birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi konularındaki en dobra icraatı belirler. Poz, çocuk sağlamlığı mevzularında terbiye veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Poz, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklaşa iş yaparak çocukların gelecekleri bağırsakin çkızılışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Iyilik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde fikirmeler yaparak çocukların daha dobra bir istikbal içre evetşamaları bağırsakin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve sağlamlıklı bir ömür bağırsakin lüzumlu olan ortamlar mevzularında çkızılışır. Poz, çocukların sağlamlıklı olarak evetşayacakları fiziksel, romanesk ve içtimai ortamların yaratılmasını isteklendirme değer. Bu konulara değgin politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında ortaklaşa iş yapmasına ve çocuk sağlamlığı konularındaki son ilmî gelişimleri izlem etmelerine olanak teşhisyan bir yapılıştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları http://camasirhane.name.tr/ http://antrepo.name.tr/ https://kiliswebtasarimseo.name.tr/ https://petshop.name.tr/ https://bilecikyerelhaberler.name.tr/ Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al
https://seokoloji.gen.tr